OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

           15 Niedziela Zwykła – 15 VII 2018r. 

Dzisiaj: wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. O godz.1500 nieszpory. Składka przeznaczona jest na remont fundamentów naszego kościoła.  

Poniedziałek:  wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.

Środa: wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana. O godz. 1730   nowenna do MBNP. O godz. 1800 Msza św. w intencji Ojczyzny w ramach Jubileuszowej Nowenny przed 100- leciem odzyskania Niepodległości.

Piątek: wspomnienie bł. Czesława, kapłana. Trzeci piątek miesiąca – dzień szczególnej modlitwy ku czci Miłosierdzia Bożego. O godz. 1730 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza święta ze szczególnym udziałem Rycerzy Niepokalanej.  

W przyszłą niedzielę: wspomnienie św. Marii Magdaleny. Ks. Abp. Marek Jędraszewski zaprasza naszą wspólnotę parafialną do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. Rozpocznie się ono uroczystą Mszą św. o godz. 1700. Po Eucharystii wyruszy tradycyjna Procesja światła z relikwiami św. Jana Pawła II, w czasie której będziemy rozważać tajemnice światła różańca św., ustanowione przez świętego papieża. Na zakończenie uroczystości oddamy cześć relikwiom naszego Patrona. Planowany wyjazd o godz.1500. koszt 30 zł od osoby płatne przy zapisie. Zapisy do dzisiaj włącznie w zakrystii.  

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Wojewody za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 150 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła.  W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziny osiedla: Karczmarczyki.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na czekające nas prace.

                Rodzina Kłapyta

Rodzina Tlałka

Pewna Rodzina

Pewna osoba

Alicja i Jan Głuszek

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

         Mateusz Krzysztof Furtak, zam. Stryszawa

         Aleksandra Barbara Krupa, zam. Sucha Beskidzka

zapowiedź 2.

         Jakub Augustyn Cholewa, zam. Stryszawa.

         Katarzyna Iciek, zam. Targoszów.

zapowiedź 1.

         Daniel Bartłomiej Bachorczyk, zam. Stryszawa

         Justyna Głuszek, zam. Stryszawa

zapowiedź 1.

 

          

 


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1