OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14 Niedziela Zwykła  –  5 VII 2020r.

Przypominam w kościele stosujemy się do zaleceń sanitarnych - zachowujemy odpowiednią odległość, zasłaniamy usta i nos. Bardzo proszę przyjąć te zalecenia ze zrozumieniem. To dla bezpieczeństwa nas wszystkich!

Dzisiaj: Pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu, podczas której na apel Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego odnowimy „Akt Zawierzenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Matce Bożej Królowej Polski”. O godz.1500 nieszpory. Przed Kościołem kwesta na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień w naszej Archidiecezji.

Poniedziałek: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

Środa: wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana. O godz. 1730 Nowenna  do MBNP.    

Piątek: Msza święta wieczorna z udziałem grupy modlitewnej O. Pio.   

Sobota: święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

W przyszłą niedzielę: wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. Na sumie udzielanie sakramentu chrztu. Przygotowanie do tego sakramentu w sobotę po nabożeństwie. O godz.1500 nieszpory.

W tygodniu jest otwarty przedsionek kościoła, umożliwiając tym samym skorzystanie z indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest tam wystawiona najnowsza prasa katolicka. Zachęcamy do jej kupowania i czytania.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy złożyli dodatkową ofiarę na utrzymanie kościoła.

Starsza Parafianka

Rodzina Bartoszewicz

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Panki, Sołtysiki za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 220 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. Msza św. o zdrowie i bł. Boże dla rodzin z osiedla: Panki, Sołtysiki, będzie odprawiona 11 lipca o godz. 700. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziny osiedla: Mikusy.

 

 

 


09-02-2019, godz. 14:22

Nowa strona (12)

Więcej →

27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1