OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

        16 Niedziela Zwykła  – 23 VII 2017r. 

Dzisiaj: Nasza parafia obchodzi uroczystość odpustową ku czci św. Anny. Sumę odpustową o godz. 1100 odprawi ks. kan. mgr Henryk Hendzel proboszcz parafii pod wezwaniem św. Józefa w Klimontowie. Zapraszam wszystkich parafian oraz miłych gości.

Poniedziałek: wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

Wtorek: Święto św. Jakuba, Apostoła i wspomnienie świętego Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Na Mszy św. o godz. 1800 będziemy modlić się za wszystkich kierowców i podróżujących, a za wstawiennictwem św. Krzysztofa  polecać będziemy Bogu sprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Zachęcam do wdzięczności Bogu za bezpieczne podróże i do udziału w Akcji św. Krzysztof – podaruj 1 grosz za 1 kilometr jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Dlatego ofiary złożone w tym dniu na tacę będą przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy. Poświęcenie pojazdów po Mszy św. rannej i wieczornej. W zakrystii można nabyć emblematy z patronem kierowców. Ofiara dobrowolna przeznaczona na misje.  

Środa: wspomnienie Joachima i Anny rodziców NMP. Nowenna do MBNP o godz. 1730. Pamiętajmy w modlitwie o naszych dziadkach. Babcie i dziadków wraz z wnukami zapraszam na Mszę św. o godz. 1800 i uroczyste  błogosławieństwo.

Sobota: wspomnienie św. Marty.

W przyszłą niedzielę: wspomnienie św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła. O godz.1500 nieszpory.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Siwcówka, Groń, Bogunie za poświęcenie czasu naszej świątyni, oraz za ofiarę 80 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła.W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni, prosimy rodziny osiedla: Polańszczyki, Kowaliczki, Jaworskie, Mirkówka.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na wykonane prace.

Starsza Parafianka

Ludwika i Władysław Klimasara

Od pewnej rodziny

Rodzina Okrzesik

Rodzina Ponikiewskich, Bronisława Siwiec

Janina

Rodzina Mazur

Maria Drab

Pewna Rodzina


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1