OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 Niedziela Wielkanocna – 15 V 2022r.

 

Dzisiaj: W naszej parafii na sumie uroczystość I Komunii św. O godz. 1500 nabożeństwo majowe.

W poniedziałek, środę, i piątek o godz. 1600 spotkanie dzieci z klasy IV szkoły podstawowej przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej w kościele.

Poniedziałek: Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.  

Środa: Wieczorem Nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem majowym.

Piątek: Trzeci piątek miesiąca – dzień szczególnej modlitwy ku czci Miłosierdzia Bożego. O godz. 1730 Nabożeństwo majowe połączone z koronką do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę: W naszej parafii na sumie uroczystość rocznicy I Komunii św. Po południu nabożeństwo majowe z udziałem dzieci rocznicowych o godz.1500.

W tygodniu jest otwarty przedsionek kościoła, umożliwiając tym samym skorzystanie z indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest tam wystawiona najnowsza prasa katolicka. Zachęcamy do jej kupowania i czytania.

Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci I komunijnym za dekoracje i przygotowanie naszej świątyni na uroczystość I komunii. W tym tygodniu o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziców dzieci rocznicowych.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na potrzeby kościoła:

Pewna Osoba      

W związku z wakatem na stanowisku kościelnego w naszej parafii  zapraszam osoby, które mogłyby podjąć tą funkcje o kontakt ze mną.

 Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Grzegorz Zbigniew Pochopień, zam. Stryszawa.

Marzena Pachowicz, zam. Osielec.

Zapowiedź 2.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Wiesława Trzop – polećmy go Bogu.

Dobry Jezu, a nasz Panie, Daj mu, wieczne spoczywanie; Światłość wieczna niech mu świeci, Gdzie królują wszyscy Święci: Gdzie królują z Tobą, Panem, aż na wieki wieków. Amen.

 

 

 

 

 


09-02-2019, godz. 14:22

Nowa strona (12)

Więcej →

27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1