OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2 Niedziela Zwykła  – 20 I 2019r.

Dzisiaj: Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech będzie to czas ożywienia ducha ekumenizmu oraz gorliwej modlitwy o to „aby nastała jedna Owczarnia i jeden Pasterz”.  

Składka przeznaczona jest na zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła. O godz. 1500 nieszpory.

Poniedziałek: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Środa: Nowenna do MBNP.

Czwartek: wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

Piątek: Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Msza św. wieczorna z modlitwą o wyniesienie na ołtarze służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.

Sobota: wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W przyszłą niedzielę: wspomnienie św. Anieli Merici, dziewicy. O godz. 1500 nieszpory.

W minionym tygodniu zakończyliśmy w naszej Parafii wizytę duszpasterską (kolędę). Wszystkim, którzy nas przyjęli składamy serdeczne podziękowania i życzymy obfitości łask Bożych na cały Nowy Rok. Dziękujemy również za złożone w czasie kolędy ofiary. Część tych ofiar została przekazana na pomoc misjonarzom z naszej diecezji, na Caritas i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie oraz pomoc księżom starszym i chorym. Msza św. dziękczynna w intencji wszystkich rodzin, które przyjęły nas z wizytą duszpasterską będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 915.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Kwaki za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 220 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziny osiedla: Wygoda.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.    

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na czekające nas prace.

Pewna Rodzina

Rodzina Mazur

Ewa Spytek

 


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1