OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  3 Niedziela Adwentu – 15 XII 2019r. 

Dzisiaj: Przypadają kwartalne dni modlitwy o życie chrześcijańskie rodzin. Składka przeznaczona jest na zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła. O godz. 1330  Msza św. o zdrowie i bł. Boże dla Jubilatów obchodzących 50- lecie pożycia małżeńskiego z terenu Gminy Stryszawa. O godz. 1500 nieszpory.

Ofiara z ubiegłej niedzieli na pomoc Kościołowi na Wschodzie wyniosła 694 zł.11 gr. „Bóg zapłać”.

Ze względu na spowiedź w sąsiednich parafiach rozpoczynającą się o godz. 800 kancelaria parafialna będzie w tym tygodniu czynna tylko po Mszy św. wieczornej – za utrudnienia przepraszamy.

W zakrystii można nabyć opłatki i świece Wigilijnej Pomocy Dzieciom -cena minimalna świecy to 7 zł, każda większa ofiara przeznaczona będzie na Parafialny Zespół Caritas, można już też nabyć kadzidło na trzech Króli.

Środa: Z racji przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w naszym kościele będzie uroczysta msza św. dla chorych i osób starszych o godz. 1500. Przed mszą św. od godz. 1430 spowiedź dla chorych i staruszków. Serdecznie zapraszamy. Tych chorych, którzy nie mogą wziąć udziału w tej mszy św. odwiedzimy w domach od godz. 800. Chorych zgłaszamy w zakrystii. Na roratach spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klasy szóstej i siódmej.

Piątek: Trzeci piątek miesiąca – dzień szczególnej modlitwy ku czci Miłosierdzia Bożego. O godz. 1630 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza święta ze szczególnym udziałem Rycerzy Niepokalanej.  

Sobota: Spowiedź w Suchej Beskidzkiej, skorzystajmy z tej okazji, a nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.   

W przyszłą niedzielę: Po mszy świętej o godz. 1530  spotkanie Rady Parafialnej.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Bachorzówka, Jacki za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 170 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni, prosimy rodziny osiedla: u Surego.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.


09-02-2019, godz. 14:22

Nowa strona (12)

Więcej →

27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1