OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

           29 Niedziela Zwykła – 21 X 2018r. 

Dzisiaj: rozpoczyna się tydzień misyjny. Składka przeznaczona jest na dalszy remont fundamentów kościoła.

O godz.1500 różaniec.

Poniedziałek: wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie uroczystość.

Środa: Nowenna do MBNP połączona z różańcem. Na Różaniec i Mszę św. wieczorną oraz spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy ósmej.

Czwartek: o godz.1600  spotkanie dzieci z klasy III szkoły podstawowej przygotowujących się do I komunii św. Na Różaniec i Mszę św. wieczorną oraz spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy siódmej.

Piątek: Różaniec z modlitwą o wyniesienie na ołtarze służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.

Sobota: O godz. 900 spotkanie ministrantów i lektorów oraz kandydatów na ministrantów i lektorów.   

W przyszłą niedzielę: Niedziela Misyjna. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na misje. Rocznica poświęcenia kościoła własnego. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu i uroczyste „Te Deum”. O godz.1500 różaniec.  Zmiana czasu z letniego na zimowy

Wraz z Radą  Parafialną  zwracamy się do wszystkich parafian oraz ludzi dobrej woli o pomoc finansową na leczenie naszej parafianki pani Katarzyny Pochopień. W przyszłą niedzielę będzie przed naszym kościołem zbiórka do puszek na ten cel. Bardzo prosimy o wsparcie i życzliwą, chrześcijańską solidarność.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Wale za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 100 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. Msza św. o zdrowie i bł. Boże dla mieszkańców osiedla Wale będzie odprawiona 25 października o godz. 700. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziny osiedla: Krzysie.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na czekające nas prace.

         Małgorzata i Zbigniew

         Teresa i Tadeusz Steczek

         Pewna osoba

W związku z zapytaniami o wysokość ofiary na wypominki,informuję, że tak jak w zeszłym roku i w całej diecezji ofiara za jedną duszęwynosi tyle, ile intencja mszalna. Przy złożeniu mniejszych ofiar będziemy  wpisywać na wypominki półroczne.

Na wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy w kancelarii rano i wieczorem po Mszy św. oprócz niedziel. Bardzo prosimy o czytelne zapisanie imion i nazwisk. W intencji zmarłych wypominanych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad odmawiając po Mszy św. Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w każdą niedzielę przed Mszą św. dopołudniową , a także w każdy pierwszy piątek miesiąca w ich intencji będzie odprawiana Msza św.

 

 


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1