OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

           19 Niedziela Zwykła – 12 VIII 2018r. 

Dzisiaj: Na sumie udzielanie sakramentu chrztu. O godz.1500 nieszpory.

Poniedziałek: Święto Najświętszej Marii Panny Kalwaryjskiej. 13 dzień miesiąca o godz. 1730 nabożeństwo Fatimskie z różańcem i procesja z figurą Matki Bożej. Na nabożeństwo zapraszamy wszystkich, szczególnie zaś mieszkańców osiedli: Wygoda, Bujary, Carzaki, Blechy, Stachury, Panki, Biernaciki, Pluchy, Sołtysiki. Proszę delegacje do niesienia figury Matki Bożej. Na nabożeństwo przynosimy ze sobą świece.

Wtorek: wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

Środa: Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. niedzielny. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

Piątek: święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej. Trzeci piątek miesiąca – dzień szczególnej modlitwy ku czci Miłosierdzia Bożego. O godz. 1730 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza święta ze szczególnym udziałem Rycerzy Niepokalanej.   

W przyszłą niedzielę: składka przeznaczona będzie na dalszy remont fundamentów kościoła. Bardzo proszę wszystkich, o ile to możliwe, o większą ofiarność.  

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Bachorzówka, Jacki za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 70 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni, prosimy rodziny osiedla: u Surego.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na czekające nas prace.

Pewna osoba

Rodzina Rusin

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

         Grzegorz Jan Szymczyk, zam. Mszana.

         Paulina Trzop, zam. Stryszawa.

zapowiedź 2.

 

 


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1