OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 20 V 2018r. 

Dzisiaj: Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.  Dziś za pobożne odśpiewanie, bądź odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu przyjdź” można zyskać odpust zupełny. W naszej parafii na sumie uroczystość I Komunii św. Po południu nabożeństwo majowe z udziałem dzieci komunijnych o godz.1500.

Składka przeznaczona jest na bieżące remonty i remont instalacji elektrycznej w kościele.  

Poniedziałek: Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Drugi Dzień Zielonych Świąt. Msza św. o godz. 700 i o 1800. O godz. 1730 nabożeństwo majowe.

Wtorek: O godz. 1600 spotkanie dzieci z klasy IV szkoły podstawowej przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej w kościele.

Środa: Nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem majowym. O godz. 1800 Msza św. w intencji Ojczyzny w ramach Jubileuszowej Nowenny przed 100- leciem odzyskania Niepodległości.

Czwartek: Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana. O godz. 1600 spotkanie dzieci z klasy IV szkoły podstawowej przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej w kościele.

Piątek: O godz. 1730 Nabożeństwo majowe połączone z modlitwą o wyniesienie na ołtarze służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.

Sobota: Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana.  

W przyszłą niedzielę: Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej. Kto nie dopełnił tego obowiązku może to uczynić w tym tygodniu. W naszej parafii na sumie uroczystość rocznicy I Komunii św. Po południu nabożeństwo majowe z udziałem dzieci rocznicowych o godz.1500.

Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci I komunijnym za dekoracje i przygotowanie naszej świątyni na uroczystość I komunii. W tym tygodniu o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziców dzieci rocznicowych.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na czekające nas prace.

         Pewna Rodzina


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1