OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  7 Niedziela Wielkanocna – 16 V 2021r. 

W związku z ograniczeń epidemicznych ilość wiernych na Mszy św. w naszym kościele nie może przekraczać 37 osób. Pamiętamy o rygorach sanitarnych. Na Mszę św. wchodzimy przez zakrystię. Bardzo proszę przyjąć te ograniczenia ze zrozumieniem. To dla bezpieczeństwa nas wszystkich!                                             

Dzisiaj: Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka przeznaczona jest na bieżące remonty. O godz. 915 Msza św. przy ołtarzu polowym. W naszej parafii uroczystość I Komunii św. o godz. 1100  grupy II, a o godz. 1300 grupy I.  Dodatkowej Mszy św. o godz. 1400 nie będzie. O godz. 1500 nabożeństwo majowe.

W Białym Tygodniu na nabożeństwo majowe i Mszę św. zapraszam: w poniedziałek, środę i piątek dzieci z grupy I, a we wtorek, czwartek i sobotę  dzieci z grupy II.

W poniedziałek i środę, o godz. 1600 spotkanie dzieci przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej z grupy II. We wtorek i czwartek o godz. 1600 spotkanie dzieci przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej z grupy I.

Środa: Wieczorem Nowenna do MBNP. 

Piątek: Trzeci piątek miesiąca – dzień szczególnej modlitwy ku czci Miłosierdzia Bożego. W piątek o godz. 1600 spotkanie wszystkich dzieci przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej. O godz. 1730 Nabożeństwo majowe połączone z koronką do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: O godz. 900 spowiedź dla grupy I, a o godz. 1000 grupy II dzieci przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej (rodzice i chrzestni są proszeni o przystąpienie do spowiedzi wcześniej, codziennie pół  godziny przed Mszą św. rano i wieczorem). 

W przyszłą niedzielę: Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu za pobożne odśpiewanie bądź odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu przyjdź” można zyskać odpust zupełny. O godz. 915 Msza św. przy ołtarzu polowym. W naszej parafii uroczystość rocznicy I Komunii św. O godz. 1100  grupy II, a o godz. 1300 grupy I.  Bardzo proszę o zrozumienie, że do kościoła na te Msze św. wchodzą tylko dzieci rocznicowe i ich rodzice. Pozostałe osoby będą mogły zająć miejsce wokół kościoła. Chór i przedsionek kościoła będą zamknięte. 

W tygodniu jest otwarty przedsionek kościoła, umożliwiając tym samym skorzystanie z indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest tam wystawiona najnowsza prasa katolicka. Zachęcamy do jej kupowania i czytania.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy złożyli dodatkową ofiarę na utrzymanie kościoła:

Krystyna Kościelniak

Pewna Osoba

Składam serdeczne „Bóg Zapłać” rodzicom dzieci I komunijnych za dekoracje i przygotowanie naszej świątyni na uroczystość I komunii oraz za „Dar Serca” dla naszej parafii: nowy zestaw mikrofonów. W tym tygodniu o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziców dzieci rocznicowych.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Adam Józef Pochopień, zam. Stryszawa.

         Anna Maria Górna, zam. Las.

zapowiedź 1.

 

 

 

 


09-02-2019, godz. 14:22

Nowa strona (12)

Więcej →

27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1