OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  29 Niedziela Zwykła – 20 X 2019r. 

Dzisiaj: Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. Składka przeznaczona jest na dalszy remont  Ołtarza Polowego. O godz.1500 różaniec.

Wtorek: wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie uroczystość.

Środa: O godz. 1530 spotkanie dzieci z klasy III szkoły podstawowej przygotowujących się do komunii świętej w kościele. Nowenna do MBNP połączona z różańcem o godz. 1700.

Czwartek: Na Różaniec i Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy szóstej.

Piątek: Na Różaniec i Mszę św. wieczorną oraz spotkanie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy siódmej. Msza święta wieczorna z modlitwą o wyniesienie na ołtarze służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.

W przyszłą niedzielę: Rocznica poświęcenia kościoła własnego. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu i uroczyste „Te Deum”. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na misje. Grupa Pokolenie z Zembrzyc serdecznie zaprasza na Koncert Papieski po Mszy świętej o godz. 915. Przed Kościołem przeprowadzona będzie kwesta na ich koleżankę nauczycielkę i terapeutkę panią Małgorzatę Palarską potrzebującą leku o zawrotnej cenie 200 tyś złotych. Grupa Pokolenie bardzo prosi o wsparcie tej inicjatywy. Zbiórkę przed kościołem na ten cel przeprowadzi Stowarzyszenie Charytatywne Mocni Pomocni. O godz.1500 różaniec.   

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Carzaki Nowe, Stachury za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 120 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni, prosimy rodziny osiedla: Biernaciki, Pluchy.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na czekające nas prace.

Urszula i Gabriel Ponikiewscy

Rodzina Mentel i Kachel       

Pewna Parafianka

Na wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy w kancelarii rano i wieczorem po Mszy św. oprócz niedziel. Bardzo prosimy o czytelne zapisanie imion i nazwisk. W intencji zmarłych wypominanych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad odmawiając po Mszy św. Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w każdą niedzielę przed Mszą św. dopołudniową , a także w każdy pierwszy piątek miesiąca w ich intencji będzie odprawiana Msza św.

 

 

 

 


09-02-2019, godz. 14:22

Nowa strona (12)

Więcej →

27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1