OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 Niedziela Zwykła  – 5 II 2023r.

 

Dzisiaj: Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. Adoracja Najśw. Sakramentu.

Poniedziałek: wspomnienie Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

Środa: Wieczorem Nowenna do MBNP.

Piątek: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

Sobota: Wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes. W tym dniu przypada Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele będzie odprawiona Msza św. dla chorych i osób starszych o godz. 1000. Przed Mszą św. od godz. 900 można będzie skorzystać z sakramentu pokuty. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę: Na sumie udzielanie sakramentu chrztu. Przygotowanie do tego sakramentu w sobotę po nabożeństwie.

W tygodniu jest otwarty przedsionek kościoła, umożliwiając tym samym skorzystanie z indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest tam wystawiona najnowsza prasa katolicka. Zachęcamy do jej kupowania i czytania.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Małysy za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 180 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziny osiedli: Klimasary Górne i Dolne.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na potrzeby kościoła:

Pewna Rodzina 

Grażyna i Jan Pindel

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Ks. Jana Janik – polećmy go Bogu.

Dobry Jezu, a nasz Panie, Daj mu, wieczne spoczywanie; Światłość wieczna niech mu świeci, Gdzie królują wszyscy Święci: Gdzie królują z Tobą, Panem, aż na wieki wieków. Amen.

 

 


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1