OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

    26 Niedziela Zwykła – 1 X 2023r. 

Dzisiaj: wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Odpust na Siwcówce. Na godz. 1445 zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii św. na uroczyste poświęcenie różańców. O godz. 1500 nabożeństwo z procesją różańcową do pięciu ołtarzy. Po nabożeństwie Msza św.

Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie będą odprawiane o godz. 1700 i Msza św. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej dzieci, młodzież i dorosłych. Za udział w nabożeństwach różańcowych można zyskać odpust zupełny.

Ofiara z ubiegłej niedzieli do puszek na cele duszpasterstwa młodzieży wyniosła 826 zł. 63 gr. „Bóg zapłać”.

Od poniedziałku wprowadzamy jesienny porządek nabożeństw. Msza św. wieczorna będzie o godz. 1700 – w październiku zaraz po różańcu.

Poniedziałek: wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

Środa: wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. O godz. 1600 spotkanie dzieci z klasy III szkoły podstawowej przygotowujących się do I komunii św.

Czwartek: wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii na różańcu. Spowiedź od godz.1600 dla dzieci i młodzieży przed pierwszym piątkiem.

Piątek: Pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy św. rannej litania do Najśw. Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godziny 1530. Wieczorem nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa będzie połączone z różańcem.

Sobota: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Pierwsza sobota miesiąca. Odwiedzimy chorych w domach od godz. 800. Chorych zgłaszamy w zakrystii. Na nabożeństwo Różańcowe o godz. 1700 zapraszamy wszystkich parafian, szczególnie zaś zapraszamy wszystkich członków działającego w parafii Żywego Różańca. Podczas nabożeństwa nastąpi zmianka tajemnic Różańca Świętego.

W przyszłą niedzielę: Na sumie udzielanie sakramentu chrztu. Przygotowanie do tego sakramentu w sobotę po nabożeństwie. O godz. 1500 nabożeństwo różańcowe.

W tygodniu jest otwarty przedsionek kościoła, umożliwiając tym samym skorzystanie z indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest tam wystawiona najnowsza prasa katolicka. Zachęcamy do jej kupowania i czytania.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Siwcówka, Groń, Bogunie za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 190 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. W tym tygodniu o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziny osiedla: Polańszczyki, Kowaliczki, Jaworskie, Mirkówka.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na potrzeby kościoła:

Wiesława Krzeszowiak

Rodzina Mentel

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

          Adrian Krzysztof Pietrusa, zam. Stryszawa.

          Maria Magdalena Gołuszka, zam. Stryszawa.

zapowiedź 1


 

 


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1