OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

        33 Niedziela Zwykła  – 19 XI 2017r. 

Dzisiaj: wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy. Składka przeznaczona jest na zakup oleju opałowego do ogrzewania kościoła. O godz. 1500 nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

Poniedziałek: wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

Wtorek: wspomnienie Ofiarowania Najśw. Maryi Panny. O godz. 1300 w kościele św. Katarzyny w Cięcinie będzie Msza św. pogrzebowa mojej mamy Wandy Salamon. Dlatego w tym dniu Mszy św. wieczornej nie będzie. Organizowany jest wyjazd na uroczystości pogrzebowe w wtorek o godz. 1030 z parkingu przy kościele, zapisy w zakrystii.

Środa: wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Wieczorem Nowenna do MBNP.

Piątek: wspomnienie świętych męczenników Wietnamskich Andrzeja Dung- lac, kapłana i Towarzyszy. Msza święta wieczorna z modlitwą o wyniesienie na ołtarze służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.  

Sobota: O godz. 1600 spotkanie dzieci z klasy III szkoły podstawowej przygotowujących się do komunii świętej w kościele.  

W przyszłą niedzielę: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najśw. Sakramentu, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia, za odmówienie którego można zyskać w ten dzień odpust zupełny.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Bachorzówka za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 110 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. Msza św. o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin z osiedla Bachorzówka będzie odprawiona 27 lutego o godz. 630. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziny osiedla: Jacki.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy w minionym tygodniu odpowiedzieli na prośbę o dodatkowe ofiary na czekające nas prace.

Pewna Rodzina

Pewna Rodzina

 

 


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1