OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

        24 Niedziela Zwykła  – 17 IX 2017r. 

Dzisiaj: wspomnienie świętego Roberta Bellarmina, biskupa i doktora Kościoła. O godz.1500 nieszpory. Obchodzony jest w Polsce Dzień Środków Społecznego Przekazu. Składka przeznaczona jest na ogrodzenie cmentarza i zagospodarowanie nowej części cmentarza.

Poniedziałek:  Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

Środa: wspomnienie świętych męczenników Koreańskich. Nowenna do MBNP o godz. 1730. Po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci z klasy III szkoły podstawowej przygotowujących się do I komunii św.

Czwartek: święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Piątek: wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy. Msza św. wieczorna z modlitwą o wyniesienie na ołtarze służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.

Sobota: wspomnienie św. Ojca Pio, zakonnika. O godz. 900 spotkanie ministrantów i lektorów oraz kandydatów na ministrantów i lektorów.  

W przyszłą niedzielę: O godz.1500 nieszpory.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Bujary, Blechy, Carzaki Stare za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 230 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. Msza św. o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin z osiedla Bujary, Blechy, Carzaki Stare będzie odprawiona 29 stycznia 2018 roku o godz. 1700. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni, prosimy rodziny osiedla: Carzaki Nowe, Stachury.

Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

 

 

 


27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1